Forum Tehnološkog fakulteta u Novom Sadu

It is currently 21 May 2024, 09:35

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 2 posts ] 
Author Message
 Post subject: Broj studenata naftno-petrohemijskog inzenjerstva
PostPosted: 07 May 2010, 17:22 
Zanima me da li postoji određen razlog tako malog broja studenata u odseku naftno-petrohemijskog inzenjerstva? ( samo njih 5 u tekucoj godini! )

Kako izgledaju predavanja za 5 studenata?
Da li se prije pisanja prijemnog ispita treba odlučiti za određen odsek ili se to odlučuje naknadno prilikom samog upisa na fakultet?

Hvala


Top
  
 
 Post subject: Re: Broj studenata naftno-petrohemijskog inzenjerstva
PostPosted: 28 May 2010, 15:25 
Offline

Joined: 11 Nov 2009, 15:02
Posts: 29
Ja se izvinjavam sto odgovaram ovako kasno!

Sto se samog smera tice, mislim da buduci studenti verovatno ne vide taj smer kao jako atraktivan, pa zato tako malo studenata upise isti, mada licno mislim da je svaki smer na Tehnoloskom fakultetu podjednako prespektivan i zanimljiv i da sve zavisi od interesovanja samog studenta.

Prva godina je ista za sve studente, a kasnije se podele u grupe po studijskim programima. Predavanja se izvode normalno, po rasporedu, iako ima tako malo studenata. Mozda je i lakse raditi u tako maloj grupi, jer se profesor moze posvetiti svakom studentu i pomoci u savladavanju predvidjenog gradiva.

Za studijski program se odlucujes prilikom upisa na fakultet, pri cemu biras 3 studijska programa, pa te po broju poena (prijemni + uspeh iz sr. skole) rasporede na neki od zeljenih st. programa. Naravno, ukoliko se ne upises na zeljeni st. program ili posle I godine shvatis da ti se to sto si upisala ne svidja i da bi nesto drugo, mozes se prebaciti na neki drugi st. program.

Jos jednom se izvinjavam zbog kasnjenja. Ukoliko imas jos nekih pitanja, slobodno se javi!

Pozdrav,
Aleksandra


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 2 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group