Forum Tehnološkog fakulteta u Novom Sadu

It is currently 14 Jun 2024, 01:23

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 2 posts ] 
Author Message
 Post subject: Rezultati sportskih takmičenja Tehnologijade 2010
PostPosted: 17 May 2010, 18:49 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 07 May 2009, 10:42
Posts: 58
Evo rezultata koje su naši studenti postigli na sportskim takmičenjima 49. Tehnologijade održane u Donjem Milanovcu od 10. do 14. maja 2010. godine:


ATLETIKA

Muškarci 100m

Nemanja Martić.......................................I mesto

Bacanje kugle – muškarci

Stevan Ognjanović...................................II mesto

Bacanje kugle – žene

Tanja Drmić..........................................III mesto
Daliborka Jambrec



FUDBAL – ŽENE......................................III mesto

1. Marija Unkašević
2. Daliborka Jambrec
3. Maja Ćirković
4. Milena Tepavčević
5. Deana Munćan
6. Katarina Apić
7. Nina Bjelobaba
8. Tanja Drmić
9. Maja Kržić
10. Ivana Jovin



FUDBAL - MUŠKARCI

1. Milorad Ninković
2. Nemanja Brkljača
3. Milan Babić
4. Stefan Vasić
5. Željko Simetić
6. Strahinja Vidosavljević
7. Filip Reljić
8. Jasmin Jokić
9. Nikola Maravić



KOŠARKA – MUŠKARCI..............................II mesto

1. Nikola Radojčin
2. Neven Marković
3. Goran Pastornjicki
4. Milan Asurdžić
5. Nebojša Alavanja
6. Aleksandar Orlić



KUGLANJE

Jovana Kragović



ODBOJKA – ŽENSKA.................................II mesto

1. Ana Petraš
2. Jelena Kevac
3. Dijana Sič
4. Jelena Jovanović
5. Sanja Teodosin
6. Deana Munćan



ODBOJKA – MUŠKARCI..............................I mesto

1. Damjan Vučurović
2. Branimir Bajac
3. Branislav Miškov
4. Dejan Čokić
5. Stevan Ognjanović
6. Saša Lukić
7. Nemanja Martić
8. Petar Miljanić
9. Aleksandar Veljković



PLIVANJE.............................................I mesto

1. Milena Tepavčević
2. Damjan Vučurović
3. Branislav Miškov
4. Aleksandar Orlić



STONI TENIS........................................I mesto

1. Miroslav Nikolić
2. Deana Munćan
3. Branislav Belošev



ŠAH..................................................I mesto

1. Angelina Vasiljević
2. Ivan Batančev
3. Nikola Kanas
4. Milan Sudžuković


Report this post
Top
 Profile  
Reply with quote  
 Post subject: Re: Rezultati sportskih takmičenja Tehnologijade 2010
PostPosted: 18 May 2010, 12:02 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 07 May 2009, 10:41
Posts: 196
Čestitam svima!


Report this post
Top
 Profile  
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 2 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group