Forum Tehnološkog fakulteta u Novom Sadu

It is currently 22 Jun 2024, 02:14

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post a reply
Username:
Subject:
Message body:
 

Smilies
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
Font size:
Font colour
Options:
BBCode is ON
[img] is ON
[flash] is OFF
[url] is ON
Smilies are ON
Disable BBCode
Disable smilies
Do not automatically parse URLs
Confirmation of post
To prevent automated posts the board requires you to enter a confirmation code. The code is displayed in the image you should see below. If you are visually impaired or cannot otherwise read this code please contact the Board Administrator.
Confirmation code:
Enter the code exactly as it appears. All letters are case insensitive, there is no zero.
   

Topic review - Rezultati sportskih takmičenja Tehnologijade 2010
Author Message
  Post subject:  Re: Rezultati sportskih takmičenja Tehnologijade 2010  Reply with quote
Čestitam svima!
Post Posted: 18 May 2010, 12:02
  Post subject:  Rezultati sportskih takmičenja Tehnologijade 2010  Reply with quote
Evo rezultata koje su naši studenti postigli na sportskim takmičenjima 49. Tehnologijade održane u Donjem Milanovcu od 10. do 14. maja 2010. godine:


ATLETIKA

Muškarci 100m

Nemanja Martić.......................................I mesto

Bacanje kugle – muškarci

Stevan Ognjanović...................................II mesto

Bacanje kugle – žene

Tanja Drmić..........................................III mesto
Daliborka Jambrec



FUDBAL – ŽENE......................................III mesto

1. Marija Unkašević
2. Daliborka Jambrec
3. Maja Ćirković
4. Milena Tepavčević
5. Deana Munćan
6. Katarina Apić
7. Nina Bjelobaba
8. Tanja Drmić
9. Maja Kržić
10. Ivana Jovin



FUDBAL - MUŠKARCI

1. Milorad Ninković
2. Nemanja Brkljača
3. Milan Babić
4. Stefan Vasić
5. Željko Simetić
6. Strahinja Vidosavljević
7. Filip Reljić
8. Jasmin Jokić
9. Nikola Maravić



KOŠARKA – MUŠKARCI..............................II mesto

1. Nikola Radojčin
2. Neven Marković
3. Goran Pastornjicki
4. Milan Asurdžić
5. Nebojša Alavanja
6. Aleksandar Orlić



KUGLANJE

Jovana Kragović



ODBOJKA – ŽENSKA.................................II mesto

1. Ana Petraš
2. Jelena Kevac
3. Dijana Sič
4. Jelena Jovanović
5. Sanja Teodosin
6. Deana Munćan



ODBOJKA – MUŠKARCI..............................I mesto

1. Damjan Vučurović
2. Branimir Bajac
3. Branislav Miškov
4. Dejan Čokić
5. Stevan Ognjanović
6. Saša Lukić
7. Nemanja Martić
8. Petar Miljanić
9. Aleksandar Veljković



PLIVANJE.............................................I mesto

1. Milena Tepavčević
2. Damjan Vučurović
3. Branislav Miškov
4. Aleksandar Orlić



STONI TENIS........................................I mesto

1. Miroslav Nikolić
2. Deana Munćan
3. Branislav Belošev



ŠAH..................................................I mesto

1. Angelina Vasiljević
2. Ivan Batančev
3. Nikola Kanas
4. Milan Sudžuković
Post Posted: 17 May 2010, 18:49

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group